سه شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۸:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۷۳۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون امنیتی و انتظامی استانداری:

برای مقابله با کرونا رویکرد بسیجی و جهادی داشته باشیم.

معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: رسالت مقابله با کرونا را نه با شیوه اداری بلکه به شیوه بسیجی و جهادی باید دنبال کنیم.

(سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹) ۱۸:۱۰
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمدهادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری در جلسه شورای اطلاع رسانی که به ریاست وی و با حضور اعضای شورا صبح امروز برگزار شد اظهار داشت: باید با رویکرد بسیجی و جهادی خطر ویروس را برای مردم تبیین کنیم چرا که در حال حاضر این خطر برای عموم مردم محسوس نیست. وی افزود: عدم آگاهی و عدم رعایت پروتکل ها باعث افزایش آمار فوتی ها از یک الی دو نفر در روز به بالای ۱۰ نفر در روز رسیده است.
مرعشی تاکید کرد: تبیین خطرات این ویروس رسالت بزرگی است که اعضای شورای اطلاع رسانی استان برعهده دارند و این رسالت را نه با رویکرد اداری بلکه با شیوه بسیجی و جهادی باید دنبال کنیم.
معاون استاندار گفت : مقابله با انتشار ویروس و قطع زنجیره انتقال باید با هم همراهی مردم انجام شود و اگر مردم همراه نباشند رسیدن به این هدف میسر نمی شود.
وی ادامه داد: ایجاد وحشت مثبت در بین مردم با آگاه سازی و اطلاع رسانی در همراهی مردم اثرگذار است و در راستای این امر باید صدا و سیما با کمک سایر دستگاه‌های اجرایی و همچنین سازمانهای مردم نهاد در تولید محتوا و مستندسازی بیشتر اقدام کنند.

مرعشی خاطرنشان کرد: استفاده از هنرمندان بسیار تاثیرگذار است و اطلاع‌رسانی به شیوه هنرمندانه نقش به سزایی در اذهان عمومی به جا می گذارد لذا حضور هنرمندان در این عرصه و اعلام خطر به شیوه های مختلف برای آگاه سازی مردم توصیه می شود.
تعداد بازدید : ۲۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید