یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۲۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۷۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

توزیع اقلام ضروری و خدمات حمایتی در پنج شهرستان استان

معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار گفت:۹ هزار و ۳۱۹ خدمت از سوی بنیاد مستضعفان به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) در پنج شهرستان استان ارائه می‌شود.

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۹:۲۴

به گزارش روابط عمومی استانداری صبح امروز جلسه هماهنگی توزیع خدمات حمایتی بنیاد مستضعفان به ریاست محمدهادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری و با حضور مدیران دستگاه‌های مرتبط و حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران پنج شهرستان و روسای کمیته امداد این شهرستان ها در استانداری برگزار شد.

مرعشی ضمن تقدیر از اقدامات حمایتی کمیته امدادامام خمینی (ره) و همچنین بنیاد مستضعفان به اقشار آسیب پذیر اظهار داشت:

به دنبال سفر رئیس بنیاد مستضعفان در تیرماه سال جاری به پنج شهرستان جنوبی استان شامل چابهار، کنارک،قصرقند،نیکشهر و دشتیاری اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان در راستای کمک های حمایتی به خانوارهای محروم این شهرستان ها اختصاص یافت و در قالب این اعتبار تامین ۳ هزار و ۱۰۰ قلم کالای ضروری تامین و ۹ هزار و ۳۱۹ خدمت به خانواده های نیازمند تعریف شد.

وی افزود: امروز با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران شهرستانهای چابهار، کنارک،نیکشهر،قصرقند،دشتیاری و روسای کمیته امداد این شهرستان ها توزیع اقلام و خدمات در این ۵ شهرستان آغاز شده است.

معاون استاندار ادامه داد: این خدمات شامل تامین ۳ هزار و صد قلم کالا لوازم ضروری یخچال، اجاق گاز، تلویزیون، ماشین لباسشویی و جاروبرقی به خانوارهای نیازمند و همچنین ارائه ۹ هزار و ۳۱۹ خدمت از جمله کمک به ازدواج و تامین لوازم ضروری و ارتقای شاخص‌های بهداشتی خانوارهای تحت پوشش، اجاره، خرید، تعمیر و ساخت مسکن خانواده های مددجویان، کمک به دانشجویان و بیماران صعب العلاج و کمک هزینه معیشتی به خانواده های نیازمند است که از امروز در سطح خانوارهای تحت پوشش این ۵ شهرستان توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری و تلاش برای ارائه این خدمات در سایر شهرستان ها و حوزه شمال استان نیز ادامه دارد.

مرعشی افزود: این کمک ها در این مقطع از زمان که به دلیل شرایط اقتصادی و همچنین شیوع کرونا ،معیشت خانواده‌ها سخت تر شده است بسیار اثرگذار است.

معاون استاندار تصریح کرد: رعایت پروتکل ها و محدودیت ها از جمله محدودیت در تردد و تجارت و بازرگانی در معیشت مردم اثرگذار است و خانواده هایی که محرومیت آنها آشکار است این برهه برایشان سخت تر خواهد بود لذا ارائه این خدمات و کمک ها در این شرایط کمک مناسبی برای این خانوارها محروم خواهد بود.


تعداد بازدید : ۲۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید