شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۷۲۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دستور استاندار به فرمانداران سیستان و‌بلوچستان برای اجرای دقیق طرح مقابله با بیماری کرونا

استاندار سیستان و بلوچستان در دستوری خطاب به فرمانداران استان بر نظارت و اجرای دقیق طرح مقابله با بیماری کرونا که از امروز شنبه همزمان با سطح کشور در استان آغاز شده است؛ تاکید کرد.

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی استاندار خطاب به فرمانداران و عوامل اجرایی این طرح دستور داد: فرمانداران در شهر مرکز شهرستان حضور میدانی داشته و کلیه مدیران و عوامل مربوطه را با خود به صحنه بیاورند.

وی با بیان اینکه حضور میدانی فرمانداران در کنار مسئولین اجرای طرح سبب می‌شود ادارات و مسولین احساس دلگرمی و انگیزه بیشتری پیدا کنند؛ تصریح کرد: باید پیگیری شود تا واحدهای صنفی و ادارات و بانک‌ها دقیقا مصوبات را اجرا نمایند و اجرای دقیق طرح از اولین ساعات اولیه به صورت محکم پیگیری شود و قانون به صورت تمام و کمال اجرا شود.

استاندار بیان داشت: شهرداران و بخشداران نیز همین وظایف را در سایر شهرهای شهرستان انجام دهند و فرمانداران نیز بر ایندموضوع نظارت جدی داشته باشند.

موهبتی افزود:مسولیت نظارت بر اجرای دستورالعمل فوق و هماهنگی و وحدت رویه در سطح استان بر عهده مدیرکل مدیریت بحران استانداری است.

‌وی خاطرنشان کرد: فرمانداران شهرهای قرمز مسولیت شان به مراتب بسیار حساس‌تر از سایرین است و انتظار است با تدابیر و تلاشهای مدیریت شده تغییر وضعیت محسوسی در انتقال به وضعیت نارنجی و زرد و نهایتا ان شاالله سفید شاهد باشیم.
تعداد بازدید : ۱۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید