سه شنبه / ۱۶ آذر ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۱۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌های علمی ونظامی حرفی برای گفتن در جهان دارد

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی با وجود همه مشکلات توانسته در تمام عرصه‌های علمی، نظامی و دفاعی حرفی برای گفتن در جهان داشته باشد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌های علمی ونظامی حرفی برای گفتن در جهان دارد
(سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰) ۰۸:۱۰

رحمدل بامری روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان میرجاوه سیستان و بلوچستان اظهارداشت: آنچه که امروز مسلم است نظام با برکت جمهوری اسلامی ایران طی ۴۰ سال در مقابل همه تهاجمات دشمنان چه جنگ تحمیلی و چه جنگ تحریمی- اقتصادی هر چه در توان داشت انجام و ایستادگی کرد.

وی با اشاره به اینکه جنگ تحریمی نتوانست جلوی پیشرفت، ترقی و تعالی جمهوری اسلامی ایران را بگیرد و خللی ایجاد کند افزود: این نظام الهی به برکت خون شهیدان و به رهبری امام(ره) با استراتژی دینی و اتحاد مردم طی سال‌های متمادی و در گام دوم انقلاب امتداد داشته است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هر جا ندایی، پرچمی، ایستادگی‌ای در مقابل ظلم و حمایت از مظلوم وجود دارد قطعا حمایت معنوی جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی در آنجا جاریست.

وی با اشاره به اینکه امروز با وجود همه مشکلات و جنگ تحریمی افتخارمان بر این است که ولی حکیم و فرزانه‌ای داریم گفت: امروز تمام ارکان نظام از ولی‌فقیه گرفته تا شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط مردم انتخاب می‌شود که این در واقع همان مردم‌سالاری دینی است.

بامری با اشاره به اینکه در جهانی که یک طرف همه ظالمان هستند تنها نظامی که ایستاده و نه به کسی ظلم می‌کند و نه زیر بار ظلم به کسی می‌رود جمهوری اسلامی ایران است گفت: سند افتخار ما خدمت به مردم و سربازی جمهوری اسلامی ایران است.

در این نشست از فرماندار سابق میرجاوه محمود امیریان قدردانی و مهدی جمشیدزهی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان منصوب و معرفی شد.

تعداد بازدید : ۲۸۱

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید