شنبه / ۳ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۴۹۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

با تلاش مضاعف کادر درمان امسال با شرایط پایدارتری به استقبال سال تحصیلی می‌رویم

حسین مدرس خیابانی گفت: با تلاش کادر درمان امسال با شرایط پایدارتری به استقبال سال تحصیلی جدید می رویم و امیدواریم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و پوشش حداکثری واکسیناسیون شاهد حضور دانش آموزان در مدارس و ادامه آموزش حضوری باشیم.

(شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۰۴

حسین مدرس خیابانی "استاندار سیستان و بلوچستان"در مراسم محوری آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: آموزش مقدمه و محور هر گونه توسعه اقتصادی است و هر کشوری که روی این موضوع سرمایه گذاری کند قطعا پله‌های پیشرفت و توسعه را بهتر و سریع‌تر طی خواهد کرد.

وی افزود: امروز نیاز ایران اسلامی و مخصوصا سیستان و بلوچستان توجه به آموزش و پرورش است تا نسلی قوی و اندیشمند برای تامین نیروی انسانی کشور تربیت شوند.

مدرس خیابانی ادامه داد: در دوران ایپدمی کرونا کمترین صدمه و زیان متوجه حوزه فرهنگ مخصوصا آموزش و پرورش بود چرا که تک تک خانه های معلمان به یک مدرسه تبدیل شد.

وی ادامه داد: اما علی رغم همه تلاش‌های معلمان و دانش آموزان در سال تحصیلی گذشته؛ حضور دانش آموزان در مدرسه رنگ و بوی خاص خود را دارد و باید شرایط به نحوی مدیریت شود تا دانش آموزان از محیط مدرسه و حضور معلم در کنار خود بهره‌مند شوند.

تعداد بازدید : ۱۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید